Стало відомо про серйозні втрати терористів на Донбасі

Ситуація на Донбасі минулого тижня загострилася – бойовики били не тільки по українських військових, але й атакували об'єкт критичної інфраструктури - Донецьку фільтрувальну станцію – без води залишилися місцеві жителі.

Українські військові гідно відповідали бойовикам і завдали ворогові великих втрат – було знищено 15 осіб і 36 поранено. У ЗСУ загинули двоє українських героїв та 15 бійців потрапили до госпіталю, передають Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

4 червня. Втрати бойовиків: двоє вбитих і шестеро поранених. В українській армії – без втрат.

5 червня. Унаслідок боїв у ЗСУ були поранені три бійці, а у бойовиків справи були гіршими – двоє знищені і четверо поранені. Також українські військові збили російський безпілотник "Орлан-10".

6 червня. Цього разу сумні новини з табору ЗСУ – два бійці загинули і двоє отримали поранення. Втрати бойовиків більше – п'ятеро окупантів знищені та троє поранені.

7 червня. Втрати ЗСУ – четверо поранених; у бойовиків один ліквідований і ще двоє поранені.

8 червня. Унаслідок боїв були знищені три окупанти і 16 поранено. У ЗСУ поранені чотири бійці.

9 червня. Втрати противника – дві людини знищені та п'ять поранені; у ЗСУ двоє отримали поранення.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...