Стало відомо, скільки українців пишаються своїм громадянством

Найчастіше предметом гордості за свій регіон опитані обирали його природу (43%) та історію (40%).

69% опитаних українців відчувають гордість за те, що вони є громадянами України. 78% горді з того, що є жителями свого міста чи села. Про це йдеться у результатах опитування групи "Рейтинг" в рамках спецпроекту "Портрети регіонів", передають Патріоти України.

Найчастіше предметом гордості за свій регіон опитані обирали його природу (43%) та історію (40%). Традиціями свого краю пишаються 27%, культурою і мистецтвом - 26%, місцевими жителями - 22%, визначними пам'ятками - 18%, природніми ресурсами - 14%, визначними людьми - 12%, спортивними досягненнями та кухнею - по 11%.

Частіше за інших про гордість природою говорили на Київщині, Хмельниччині, Чернігівщині, Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині та Закарпатті. Щодо історії краю - на Львівщині, Запоріжжі та в Києві, традицій регіону - Івано-Франківщині та Львівщині, культури та мистецтва - Київщині та Львівщині.

Місцевими жителями найбільше пишаються на Одещині, а також у Чернігівській, Харківській, Донецькій, Житомирській та Закарпатській областях.

Визначними пам'ятками найбільше пишаються на Запоріжжі, у Києві, на Харківщині, Львівщині, Одещині та Вінниччині. Природними ресурсами - на Донеччині, Київщині, Харківщині, визначними людьми регіону - на Черкащині та Донеччині, спортивними досягненнями - на Донеччині. Водночас кухнею та кулінарією найбільше пишаються на Закарпатті, Київщині, Одещині та у столиці, сільським господарством - на Чернігівщині та Кіровоградщині, промисловістю - на Дніпропетровщині та Донеччині, наукою та освітою - на Харківщині.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...