Статуя Діви Марії в Аргентині в 38-е заплакала кров’ю (фото)

У знаменитої статуї з очей знову пішла кров.

Люди збиралися до помешкання сім’ї Фріас в місті Метен (Аргентина), щоб побачити статую, відому як Діва Містичної Рози. Про цей феномен писали усі заголовки міжнародних видань на початку цього року, передають Патріоти України.

Його власниця, Розанна Фріас, записала відео цього феномену, коли воно сталося знову. На відео статуя стікає червоною рідиною, яка виходить з її очей.

Статуя вперше з’явилась у будинку Розанни вісім років тому, після того як у жінки стався викидень, розповідають ЗМІ. «Я завжди кажу людям, що це залежить від віри, а не від нас, тому що ми нічого не робимо – лише відкриваємо двері, щоб бажаючі могли прийти сюди помолитися. Через цю статую Бог творить дива», – стверджує жінка.

За словами Розанни, статуя діви Марії вперше заплакала у квітні 2017 року. Вона запевняє, що зараз статуя заплакала вже у 38-ий раз. Коли вперше було опубліковано фотографію цього неймовірного явища, через 10 годин під її будинком зібралося 7000 людей.

Вона сказала, що останній раз криваві сльози пішли, коли вона молилася за здоров’я своєї матері. Діва Містичної Троянди творить дива: жінка, яка мала тридюймову пухлину, відвідала статую, після чого її пухлина зникла.

Власниця за допомогою небайдужих побудувала для статуї спеціальне приміщення, та помістила її заради безпеки до скляної шафи. З понеділка по п’ятницю щоденно близько 30 людей збираються перед статуєю, щоб молитися.

Незважаючи на те, що частину католицького світу, здається, Діва Містичної Троянди надихає, її історія викликала відгук і у великої кількості скептиків.

Деякі сайти продають набори «Зробіть свою плачучу Діву», які включають посібник з інструкціями, як створити враження, що статуя плаче.

У 1995 році був випадок, коли статуя Пречистої Діви заплакала кров’ю у місті Чівітавеккья в Італії. Хоча 60 свідків, включаючи єпископа, заявляли про божественне диво, тести показали, що кров належала людині. Тоді власник статуї, Фабіо Грегорі, відмовився пройти ДНК-тест.

У 2018 році також було викрито шахрайство. Статуя Марії в Католицькій церкві у штаті Нью-Мексико(США) «плакала» підкрашеною оливковою олією.

Через часті випадки шахрайства католицька церква встановила дуже високі бар’єри для визнання справжності статуй, що плачуть.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...