StopFake: У СБУ заявили, що готується "вкидання" з нібито її листуванням із МВС

Підтвердженням фейковості документів нібито про листування СБУ з Міністерством внутрішніх справ України, які можуть з'явитися в інформпросторі, стануть помилки у формі й тексті, зазначили в українській спецслужбі.

В інформаційний простір перед виборами президента України готується "вкидання" у вигляді нібито листування між Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ (МВС) України. Про це 22 березня повідомило у Facebook Головне управління СБУ в Києві та Київській області, передають Патріоти України.

"За даними Служби безпеки України готується черговий вкид в інформаційний простір, який буде стосуватися начебто листування між керівництвом СБУ, МВС напередодні майбутніх виборів Президента України. Підтвердженням фейковості документів є їх невідповідність формам, затвердженими у СБУ, інструкції з порядку організації секретного діловодства, внутрішньовідомчим наказам та загальноприйнятим нормам офіційного листування, містять граматичні та стилістичні помилки", – зазначили у спецслужбі.

У СБУ також закликали перевіряти інформацію перед тим, як її оприлюднити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Своє г*вно соромно показувати": Кремлівські пропаганд*ни видали український винищувач за російський

четвер, 1 жовтень 2020, 6:24

Конфуз викликав активне обговорення в соцмережі і став приводом для жартів. Відповідне фото було опубліковано на сторінці ресурсу в мікроблозі Twitter з заголовком «Русский Су-27 перехопив літаки НАТО над Балтійським морем». При цьому на хвості літака ...

26 років без ядерної зброї: Чи був в України інший шлях і яку ціну платимо

четвер, 1 жовтень 2020, 6:08

Чому в 1994 році наша країна була змушена відмовитися від ядерної зброї, і які наслідки такого рішення. Україна 26 років тому відмовилася від ядерної зброї, потенціал якої тоді був третім у світі. Підписавши Будапештський меморандум, Великобританія, СШ...