StopFake: У СБУ заявили, що готується "вкидання" з нібито її листуванням із МВС

Підтвердженням фейковості документів нібито про листування СБУ з Міністерством внутрішніх справ України, які можуть з'явитися в інформпросторі, стануть помилки у формі й тексті, зазначили в українській спецслужбі.

В інформаційний простір перед виборами президента України готується "вкидання" у вигляді нібито листування між Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ (МВС) України. Про це 22 березня повідомило у Facebook Головне управління СБУ в Києві та Київській області, передають Патріоти України.

"За даними Служби безпеки України готується черговий вкид в інформаційний простір, який буде стосуватися начебто листування між керівництвом СБУ, МВС напередодні майбутніх виборів Президента України. Підтвердженням фейковості документів є їх невідповідність формам, затвердженими у СБУ, інструкції з порядку організації секретного діловодства, внутрішньовідомчим наказам та загальноприйнятим нормам офіційного листування, містять граматичні та стилістичні помилки", – зазначили у спецслужбі.

У СБУ також закликали перевіряти інформацію перед тим, як її оприлюднити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...