StopFake: У СБУ заявили, що готується "вкидання" з нібито її листуванням із МВС

Підтвердженням фейковості документів нібито про листування СБУ з Міністерством внутрішніх справ України, які можуть з'явитися в інформпросторі, стануть помилки у формі й тексті, зазначили в українській спецслужбі.

В інформаційний простір перед виборами президента України готується "вкидання" у вигляді нібито листування між Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ (МВС) України. Про це 22 березня повідомило у Facebook Головне управління СБУ в Києві та Київській області, передають Патріоти України.

"За даними Служби безпеки України готується черговий вкид в інформаційний простір, який буде стосуватися начебто листування між керівництвом СБУ, МВС напередодні майбутніх виборів Президента України. Підтвердженням фейковості документів є їх невідповідність формам, затвердженими у СБУ, інструкції з порядку організації секретного діловодства, внутрішньовідомчим наказам та загальноприйнятим нормам офіційного листування, містять граматичні та стилістичні помилки", – зазначили у спецслужбі.

У СБУ також закликали перевіряти інформацію перед тим, як її оприлюднити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...