StopFake: У СБУ заявили, що готується "вкидання" з нібито її листуванням із МВС

Підтвердженням фейковості документів нібито про листування СБУ з Міністерством внутрішніх справ України, які можуть з'явитися в інформпросторі, стануть помилки у формі й тексті, зазначили в українській спецслужбі.

В інформаційний простір перед виборами президента України готується "вкидання" у вигляді нібито листування між Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ (МВС) України. Про це 22 березня повідомило у Facebook Головне управління СБУ в Києві та Київській області, передають Патріоти України.

"За даними Служби безпеки України готується черговий вкид в інформаційний простір, який буде стосуватися начебто листування між керівництвом СБУ, МВС напередодні майбутніх виборів Президента України. Підтвердженням фейковості документів є їх невідповідність формам, затвердженими у СБУ, інструкції з порядку організації секретного діловодства, внутрішньовідомчим наказам та загальноприйнятим нормам офіційного листування, містять граматичні та стилістичні помилки", – зазначили у спецслужбі.

У СБУ також закликали перевіряти інформацію перед тим, як її оприлюднити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...