Стосується кожного: Україна потрапила в лідери ще одного сумного рейтингу, дякуючи "реформам" Авакова

Найстрашніший вияв корупції та безсилля закону, що забирають життя тисяч українців на рік, є дорожна сфера. Якщо б усвідомлення неминучості покарання було у більшості учасників дорожнього руху, ми б жили в іншій країні.

"Україна опинилася на десятому місці рейтингу за рівнем смертності в дорожньо-транспортних пригодах," - пише УНІАН із посиланням на інформацію аналітичної групи Corestone Corp, передають Патріоти України.

На першому місці в списку перебуває Грузія, Росія - друга, Вірменія на третій позиції, Індія і США четверті і п'яті відповідно. Із шостого по дев'яте місце в рейтингу розмістилися Болгарія, Туреччина, Латвія та Албанія.

Показники смертності на дорогах в Україні в 3-4 рази вищі, ніж в європейських країнах, де вже існують обмеження швидкості руху для транспортних засобів у населених пунктах.

За статистикою, щодня в Україні відбувається в середньому 554 аварій. Особливо актуальним обмеження є для великих міст.

В Україні з великим відривом за кількістю ДТП лідирує Київ, де за 10 років сталося понад 500 тисяч аварій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...