Стосується кожного: Україна потрапила в лідери ще одного сумного рейтингу, дякуючи "реформам" Авакова

Найстрашніший вияв корупції та безсилля закону, що забирають життя тисяч українців на рік, є дорожна сфера. Якщо б усвідомлення неминучості покарання було у більшості учасників дорожнього руху, ми б жили в іншій країні.

"Україна опинилася на десятому місці рейтингу за рівнем смертності в дорожньо-транспортних пригодах," - пише УНІАН із посиланням на інформацію аналітичної групи Corestone Corp, передають Патріоти України.

На першому місці в списку перебуває Грузія, Росія - друга, Вірменія на третій позиції, Індія і США четверті і п'яті відповідно. Із шостого по дев'яте місце в рейтингу розмістилися Болгарія, Туреччина, Латвія та Албанія.

Показники смертності на дорогах в Україні в 3-4 рази вищі, ніж в європейських країнах, де вже існують обмеження швидкості руху для транспортних засобів у населених пунктах.

За статистикою, щодня в Україні відбувається в середньому 554 аварій. Особливо актуальним обмеження є для великих міст.

В Україні з великим відривом за кількістю ДТП лідирує Київ, де за 10 років сталося понад 500 тисяч аварій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...