Одним із загиблих виявився колишній боєць 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади Олексій Вагнер. Як стало відомо з постів на сторінці загиблого, після повернення до мирного життя він вирішив зайнятися бізнесом. Вагнер завів натуральне господарство і виробляв цукати.
Крім того, за словами журналіста Юрія Бутусова, вбитий брав участь в зіткненнях з "тітушками" на 9 травня . А ще був близьким другом пораненого в перестрілці Саакяна, який представляв інтереси Вагнера на суді у справі 9 травня.
Другим убитим став колишній боєць 11-го мотопіхотного батальйону 59-ї бригади Максим Іващук. Він помер по дорозі в лікарню від отриманих поранень.
Ще один потерпілий Едмонд Саакян брав участь в бойових діях в якості добровольця 20-го мотопіхотного батальйону. Після повернення до цивільного життя займався волонтерством та мав адвокатську практику. Повідомляється, що він отримав наскрізне поранення в живіт, проте його стан стабільний, а прогноз позитивний.
Більш того, за словами Бутусова, Едмон і його брат Едуард, який також був присутній на місці трагедії, вже дали свідчення поліції. З їх слів основна версія того, що сталося - бізнес-конфлікт.
У поліції поки що не оприлюднюють імена нападників, проте ЗМІ вдалося дізнатися, що нападники є бандитами, причетними до організованої злочинності. За відомостями джерел журналістів, четверо підозрюваних в нападі знаходяться в лікарні Мечникова під охороною з пораненнями в результаті вогню у відповідь.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...