"Стурбовані, бідні'': Лукашенко "наїхав" на росіян

На думку президента РБ, він просто дослівно навів фрази, які використовують спортсмени...

Главі Білорусі Олександр Лукашенко обурений російськими ЗМІ, який роздули скандал через його фразу, що була записана одним спортивним чиновником, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

На нараді в Національному олімпійському комітеті про розвиток літніх видів спорту в об'єктив телекамер потрапила сторінка блокнота держслужбовця, де була записана фраза: "Бабла мало, немає Мерседесів, тьолки на задн...". Даний фрагмент засвітився в новинах.

"Наче я про якихось " тьолок" [говорив], а деякі там корів намалювали в Росії. Стурбовані, бідні, моєю фразою", — різко відреагував президент, пояснивши, що на нараді він порушував питання про мислення деяких сучасних спортсменів.

На думку президента, він дослівно навів їхні фрази: бабло, мерседеси і ззаду "тьолки", що і записав чиновник. Лукашенко також вибачився перед жінками за нешанобливе слово, пояснивши, що це просто мислення спортсменів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...