Сучасні цифрові засобу зв’язку: Що можуть нові радіостанції від Harris для ЗСУ (відео)

Американська компанія Harris продовжує розширення лінійки засобів новітніх радіостанцій серії Falcon III, які поставляються у Збройні сили України.

Так, українські військові, з недавніх пір, можуть використовувати багатоцільові багатодіапазонні радіостанції RF-7850M V501, які дозволяють не просто передавати інформацію, а й будувати так звані міжсіті (технологія MANET) і здійснювати не тільки передачу голосу, а й передачу даних у швидкісному режимі. Наприклад, така станція може за допомогою невеликої камери, розташованої на бійці, в онлайн-режимі передавати якісне зображення на інші станції, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

Також Harris поставляє й комплекси апаратури внутрішнього зв'язку і комутації (АВЗК) для автомобільної та бронетехніки. Вони здатні об’єднувати в єдину систему різні типи радіостанцій, а також дозволяють здійснювати IP-телефонію. Так солдат який сидить в бронемашині, що укомплектована такою системою, може здійснити дзвінок на мобільний телефон, або прийняти його.

Режим роботи ANW2С, який представлений в цих типах радіостанцій дозволяє надійно та захищено передавати голос і дані в широкій смузі, включаючи відео та здійснення дзвінків по IP-телефонії.

Але найбільш відомі й розповсюджені станції КВ-діапазону RF-7800H МР Falcon III. Це єдина у світі з КВ-станцій, яка дозволяє передачу даних в широкій смузі. Дана станція здатна передавати данні в смузі до 24 кГц (звичайний кв-канал 3 кГц), що значно збільшує швидкість і надійність передачі інформації. Варто відзначити, що КВ-зв'язок єдиний, крім супутникового, який дозволяє здійснювати загоризонтний зв'язок в режимі «точка-точка». Тобто фактично одна з таких радіостанцій може спілкуватися з іншою з будь-якої точку світу.

Варто зазначити, що всі ці сучасні вироби поставляються у ЗСУ й мають досвід використання у зоні проведення ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вдень картини – ввечері стриптиз-шоу?": У Львові розгорівся скандал через пікантне відео у палаці Потоцьких

четвер, 14 листопад 2019, 7:50

В одному із залів палацу Потоцьких зняли пікантний ролик з напівголою дівчиною. У Львові розгорівся пікантний скандал через відеоролик, який було знято в одному із залів палацу Потоцьких, відомому архітектурному пам'ятнику міста. В мережі опублікували ...

Вартістю півмільйона доларів: Як виглядає диво-плаття від української дизайнерки (фото, відео)

четвер, 14 листопад 2019, 7:25

Найдорожче плаття увійшло до Книги рекордів України. Дизайнером розкішного вбрання є Ірина Марчук, яка використала для його створення діаманти в 109.35 карат, камені Swarovski, а сама сукня вагою близько 60 кг розшита золотом найвищої проби. На сайті r...