Сучасні цифрові засобу зв’язку: Що можуть нові радіостанції від Harris для ЗСУ (відео)

Американська компанія Harris продовжує розширення лінійки засобів новітніх радіостанцій серії Falcon III, які поставляються у Збройні сили України.

Так, українські військові, з недавніх пір, можуть використовувати багатоцільові багатодіапазонні радіостанції RF-7850M V501, які дозволяють не просто передавати інформацію, а й будувати так звані міжсіті (технологія MANET) і здійснювати не тільки передачу голосу, а й передачу даних у швидкісному режимі. Наприклад, така станція може за допомогою невеликої камери, розташованої на бійці, в онлайн-режимі передавати якісне зображення на інші станції, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

Також Harris поставляє й комплекси апаратури внутрішнього зв'язку і комутації (АВЗК) для автомобільної та бронетехніки. Вони здатні об’єднувати в єдину систему різні типи радіостанцій, а також дозволяють здійснювати IP-телефонію. Так солдат який сидить в бронемашині, що укомплектована такою системою, може здійснити дзвінок на мобільний телефон, або прийняти його.

Режим роботи ANW2С, який представлений в цих типах радіостанцій дозволяє надійно та захищено передавати голос і дані в широкій смузі, включаючи відео та здійснення дзвінків по IP-телефонії.

Але найбільш відомі й розповсюджені станції КВ-діапазону RF-7800H МР Falcon III. Це єдина у світі з КВ-станцій, яка дозволяє передачу даних в широкій смузі. Дана станція здатна передавати данні в смузі до 24 кГц (звичайний кв-канал 3 кГц), що значно збільшує швидкість і надійність передачі інформації. Варто відзначити, що КВ-зв'язок єдиний, крім супутникового, який дозволяє здійснювати загоризонтний зв'язок в режимі «точка-точка». Тобто фактично одна з таких радіостанцій може спілкуватися з іншою з будь-якої точку світу.

Варто зазначити, що всі ці сучасні вироби поставляються у ЗСУ й мають досвід використання у зоні проведення ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Рай на Землі: ТОП-6 ідеальних місць у світі для комфортного життя і віддаленої роботи

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:24

Ідеальні для життя місця зазвичай знаходяться там, де їх зовсім не шукають... Добірку райських куточків зібрало видання Всвіті, передають Патріоти України. "Ідеальні для життя місця зазвичай знаходяться там, де їх зовсім не шукають. Ось шість райських ...

Остерігайтеся! Дієтолог розповів, які продукти не можна розігрівати у мікрохвильовці

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:05

Вони стають отруйними... Багато хто звик всі продукти розігрівати в мікрохвильовій печі. Безумовно, це швидко і зручно. Але, є продукти, які в мікрохвильовці розігрівати категорично не можна. Вони стають отруйними. Серед таких продуктів дієтолог назвал...