Суд скасував передачу у власність держави підприємства Фірташа

ЗТМК – єдиний в Україні та Європі виробник металевого губчастого титану.

Дмитро Фірташ

Верховний суд України частково задовольнив скаргу адвокатів олігарха Дмитра Фірташа та Запорізького титано-магнієвого комбінату (ЗТМК), скасувавши його передачу у державну власність, передають Патріоти України з посиланням на «Центр протидії корупції».

«Сьогоднішнє рішення Верховного суду означає, що команда Фірташа може надалі за рахунок схем, заробляти на комбінаті, максимально завантажуючи зношені потужності», – йдеться в повідомленні ЦПК.

Згідно з повідомленням, тепер справу про повернення ЗТМК розглядатимуть спочатку – у Господарському суді Запорізької області.

У прес-службі Group DF Дмитра Фірташа підтвердили направлення рішенням Верховного Суду справи про повернення Запорізького титано-магнієвого комбінату в державну власність на повторний розгляд до Господарського суду Запорізької області.

Раніше господарський суд Запорізької області задовольнив позов керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького щодо повернення ЗТМК у власність держави. Пізніше Центральний апеляційний госпсуд залишив це рішення чинним. Однак власники ЗТМК подали касаційну скаргу.

Запорізький титано-магнієвий комбінат створений у 2013 році державою в особі Фонду державного майна України (володіє 51% статутного капіталу) та компанією Tolexis Trading Limited (49%), яка входить до Group DF Дмитра Фірташа.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...