Сурков "вмиває руки": Горбулін проаналізував останні провали ОРДЛО

Хаотичні рухи, які можна спостерігати в останні кілька місяців серед ватажків "ДНР" і "ЛНР", показують, що організатори та ідеологи побудови цих утворень кинули цих громадян на волю розвідувально-контррозвідувальної спільноти РФ.

Володимир Горбулін

Про це в своїй статті для "Дзеркала тижня" пише колишній співробітник конструкторського бюро "Південне" (1962-1977), екс-секретар РНБО України (1994-1999), віце-президент Національної академії наук, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, передають Патріоти України.

Він зазначає, що відчайдушна спроба ватажка терористів "ДНР" Захарченка знову "поговорити про Малоросію" була настільки беззмістовною, що викликала жорстку реакцію навіть у Москві.

"Що, втім, не означає, що і ця самодіяльність у перспективі не буде використана Кремлем проти України - хоча зараз тему "законсервували", проте в разі потреби її завжди знову можуть пустити в хід", - наголошує експерт.

Тим більше, продовжує Горбулін, що за цими абстрактними розмовами про "перезапуску проекту української держави" вгадується реінкарнація однієї зі старих стратегій Кремля: нав'язування і українському, і міжнародному товариству ідеї про "боротьбу двох держав", що претендують на одну і ту ж територію.

"З різними картинами майбутнього. І нічого, що Захарченко в принципі нездатний сформулювати щось більш складне, ніж наказ про експропріацію майна місцевих бізнесменів, а його історичні пізнання (особливо про "концтабори в Рейк'явіку") вже давно епатують суспільство. Захарченко потрібен не для того, щоб думати, а для озвучування того, що йому скажуть. а політичний куратор російської агресії проти України Сурков цілком у змозі думати на кілька кроків наперед. Навіть якщо припустити, що він поки відпустив лідерів "ДНР/ЛНР" у вільне плавання", - зазначає Горбулін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...