"Сусіди - від Господа": Бацька заявив, що чекає від Євросоюзу "взаємних почуттів"

Взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив європейського комісара з питань бюджету та людських ресурсів Гюнтерма Еттінгерма, що "він може не хвилюватися за Білорусь", передають Патріоти України з посиланням на БелТА.

Лукашенко наголосив, що Білорусь щодо своїх сусідів дотримується дуже виваженої та акуратної політики. "Ми вважаємо, що сусіди від Господа, їх не вибирають, тому з ними треба будувати добрі взаємини. Виходячи з цього, ми завжди будемо надійним партнером Європейського союзу, і за білоруський напрям ви можете не турбуватися. Звісно, ми хочемо, щоб такі почуття були взаємними", – сказав він.

Білоруський лідер зазначив, що останнім часом значно збільшилося фінансування проектів з боку Європейського союзу. "Природно, що вони мають взаємовигідний характер. Давайте будемо рухатися у цьому напрямку", – запропонував Лукашенко.

Зазначимо, взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...