"Сусіди - від Господа": Бацька заявив, що чекає від Євросоюзу "взаємних почуттів"

Взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив європейського комісара з питань бюджету та людських ресурсів Гюнтерма Еттінгерма, що "він може не хвилюватися за Білорусь", передають Патріоти України з посиланням на БелТА.

Лукашенко наголосив, що Білорусь щодо своїх сусідів дотримується дуже виваженої та акуратної політики. "Ми вважаємо, що сусіди від Господа, їх не вибирають, тому з ними треба будувати добрі взаємини. Виходячи з цього, ми завжди будемо надійним партнером Європейського союзу, і за білоруський напрям ви можете не турбуватися. Звісно, ми хочемо, щоб такі почуття були взаємними", – сказав він.

Білоруський лідер зазначив, що останнім часом значно збільшилося фінансування проектів з боку Європейського союзу. "Природно, що вони мають взаємовигідний характер. Давайте будемо рухатися у цьому напрямку", – запропонував Лукашенко.

Зазначимо, взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.