"Сусіди - від Господа": Бацька заявив, що чекає від Євросоюзу "взаємних почуттів"

Взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив європейського комісара з питань бюджету та людських ресурсів Гюнтерма Еттінгерма, що "він може не хвилюватися за Білорусь", передають Патріоти України з посиланням на БелТА.

Лукашенко наголосив, що Білорусь щодо своїх сусідів дотримується дуже виваженої та акуратної політики. "Ми вважаємо, що сусіди від Господа, їх не вибирають, тому з ними треба будувати добрі взаємини. Виходячи з цього, ми завжди будемо надійним партнером Європейського союзу, і за білоруський напрям ви можете не турбуватися. Звісно, ми хочемо, щоб такі почуття були взаємними", – сказав він.

Білоруський лідер зазначив, що останнім часом значно збільшилося фінансування проектів з боку Європейського союзу. "Природно, що вони мають взаємовигідний характер. Давайте будемо рухатися у цьому напрямку", – запропонував Лукашенко.

Зазначимо, взаємності Лукашенко хоче не лише від Євросоюзу. Так, білоруський лідер заявив, що готовий хоч завтра створити союзну державу з Росією, якщо обидві сторони до цього готові.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...