Кампанія є частиною виставки "Сусіди", що триває у Варшаві в рамках 10 урбаністичного фестивалю "Варшава в будові", передають Патріоти України.
Героїні плакатів працюють звичайною медсестрою, офіціанткою, прибиральницею, працівницею на птахофабриці, у сфері фаст-фуду та на плантації сезонних ягід.
На кожному плакаті є напис: "Я українка", а знизу "Ці жінки заслуговують гідної оплати праці і гідного ставлення до себе". А портрет Лесі Українки для фону обрали тому, що письменниця "стояла на стороні людей праці" та закликала їх об'єднуватися в боротьбі за свої інтереси.
"Плакати "Я українка" мають на меті звернути увагу на жінок-заробітчанок та їхню працю. Ця робота вважається непрестижною, натомість забезпечує базові потреби", – розповідала авторка ідеї Оксана Брюховецька.
Художні портрети українських заробітчанок для плакатів намалювали Оксана Брюховецька, Ксенія Гнилицька, Валентина Петрова, Давид Чічкан.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...