У одній гробниці у скелі була похована Пресвята Богородиця. Поруч – Гетсиманський сад. Трохи далі – старе місто, оточене стінами, зведеними у 16 столітті за правління турецького султана Сулеймана Пишного, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.
Кожен паломник, будь що хоче потрапити на дорогу, якою 2 тисячі років тому вели на розп’яття Божого Сина.
Проте найбільше паломників біля Святая святих – Храм Гробу Господнього – одна з головних святинь для християн всього світу. Цікаво, що головний вхід до нього контролюють не християни. З 12-го століття – це довірено двом мусульманськими родинам. І ця традиція зберігається і донині.
Сам храм поділений між шістьма конфесіями : греко-православною, католицькою, вірменською, коптською, сирійською та ефіопською. У кожної свої межі у храмі та години для молитов.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...