У одній гробниці у скелі була похована Пресвята Богородиця. Поруч – Гетсиманський сад. Трохи далі – старе місто, оточене стінами, зведеними у 16 столітті за правління турецького султана Сулеймана Пишного, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.
Кожен паломник, будь що хоче потрапити на дорогу, якою 2 тисячі років тому вели на розп’яття Божого Сина.
Проте найбільше паломників біля Святая святих – Храм Гробу Господнього – одна з головних святинь для християн всього світу. Цікаво, що головний вхід до нього контролюють не християни. З 12-го століття – це довірено двом мусульманськими родинам. І ця традиція зберігається і донині.
Сам храм поділений між шістьма конфесіями : греко-православною, католицькою, вірменською, коптською, сирійською та ефіопською. У кожної свої межі у храмі та години для молитов.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...