Свято наближається: У скільки українцям обійдеться святкування Нового року

Незважаючи на прогнози соціологів про те, що витрати на святкування Нового 2019 року можуть досягти 12 тисяч гривень на домогосподарство, в реальності тільки 7,2 відсотка опитаних зможуть собі дозволити святковий бюджет, що перевищує 5000 гривень.

Про це говорять дані опитування Асоціації індустрії гостинності України, передають Патріоти України.

До бюджету святкування соціологи включають витрати на святковий стіл, подарунки для членів сім'ї і друзів, покупку обновок і квитків на святкові вистави. На все це і знадобляться 12 тисяч гривень.
Скоротити витрати 76 відсотків українців мають намір, зустрічаючи рік Жовтого Земляного Свині вдома, у колі сім'ї.
Якщо говорити про пріоритетні витрати на організацію свята, то 32 відсотки громадян готові виділити на покупку продуктів, спиртних напоїв і подарунків від 630 до 1700 гривень. При цьому практично така ж кількість людей (30,1 відсотка) заявили, що не зможуть собі дозволити витратити і 600 гривень. 22,3 відсотка опитаних згодні витратити 1600 - 2000 гривень, а тих, хто планує повеселитися на суму від 2000 до 8000 гривень, всього 8,5 відсотка.
При цьому потрібно зазначити, що показники нинішнього року практично ідентичні з торішніми.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...