Світ знову наступає на "гібридні граблі": Новим головою Інтерполу, вірогідно, оберуть росіянина

Вибори глави організації заплановані на наступну середу, 21 листопада.

Олександр Прокопчук

На посаду глави міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол претендує росіянин Олександр Прокопчук. Про це пише британська газета Financial Times, передають Патріоти України.
Зараз Прокопчук очолює Національне бюро Інтерполу російського МВС, останні два роки є віце-президентом Інтерполу.
Другим кандидатом на пост глави міжнародної організації кримінальної поліції стане нинішній виконуючий обов'язки президента Інтерполу Кім Чен Янг з Південної Кореї.
Вибори глави організації заплановані на наступну середу, 21 листопада. Перед виборами відомство запросить повний звіт про країну, громадянином якої є кандидат на пост президента Інтерполу.
"Буде недоцільно, якщо країна, в якій зафіксовано порушення правил Інтерполу (наприклад, часте використання своїх систем для поширення повідомлень з політичними мотивами), отримає лідируючу роль в ключовій наглядовій установі", - сказано в листі виконавчого директора міжнародної організації "Fair Trials" ( "Права людини на справедливе правосуддя") Яго Рассела.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...