Світ знову наступає на "гібридні граблі": Новим головою Інтерполу, вірогідно, оберуть росіянина

Вибори глави організації заплановані на наступну середу, 21 листопада.

Олександр Прокопчук

На посаду глави міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол претендує росіянин Олександр Прокопчук. Про це пише британська газета Financial Times, передають Патріоти України.
Зараз Прокопчук очолює Національне бюро Інтерполу російського МВС, останні два роки є віце-президентом Інтерполу.
Другим кандидатом на пост глави міжнародної організації кримінальної поліції стане нинішній виконуючий обов'язки президента Інтерполу Кім Чен Янг з Південної Кореї.
Вибори глави організації заплановані на наступну середу, 21 листопада. Перед виборами відомство запросить повний звіт про країну, громадянином якої є кандидат на пост президента Інтерполу.
"Буде недоцільно, якщо країна, в якій зафіксовано порушення правил Інтерполу (наприклад, часте використання своїх систем для поширення повідомлень з політичними мотивами), отримає лідируючу роль в ключовій наглядовій установі", - сказано в листі виконавчого директора міжнародної організації "Fair Trials" ( "Права людини на справедливе правосуддя") Яго Рассела.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...