Свині невдячні: "Меня в последнее время настораживает отношение местных "донецко-россиян" к россиянам природным...", - турист Путіна скаржиться на зрадників "молодої республіки"

Від російських найманців не приховують, що їх присутність на Донбасі більше не потрібна місцевим.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі розповів російський найманець, обурюючись різкою зміною відношення до росіян в "ДНР", передають Патріоти України.

"Знаете, что меня в последнее время не то чтобы беспокоит, а настораживает, скорее, отношение местных "донецко-россиян" к россиянам природным... Это, как бы в шутку, сказанное "спасибо, помогли - теперь валите домой", и сказанное серьезно "хрена ли вы занимаете должности, которые могут занять местные"..." - написав він на своїй сторінці.

При цьому російський найманець згадує, що в 2014 році саме російська військова допомога врятувала "ДНР", проте Донецьк перестає "цінувати" "підмогу" РФ. Більш того, навіть проросійськи налаштовані українці в Донецьку оцінюють росіян "москалями". "Мы для местной "илитки" тоже "москали"... Слава те, Господи, что пока не на гиляке (хотя, по тенденции, и такое боле, чем вероятно)", - пише він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...

Хіти тижня. "Молода вовчиця": 70-річна киянка підкорила своїм способом життя (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:00

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку. 70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так "запалювати", передають Патріоти України. Її чоловік помер 15 ро...