Сидіти по-новому: Головна буцигарня України "прагне" у ЄС (відео)

У Києві показали журналістам відреставрований корпус №5 Лук’янівського СІЗО. Близько сотні арештантів планують перевести туди до Нового року із наступного корпусу, який планують перебудувати.

Реконструкція обійшлася у понад 3 мільйони гривень, адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби взяла ці кошти із прибутків своїх підприємств, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Роботи тривали з лютого по грудень 2018 року, переважну більшість із них виконували охочі з числа засуджених, які мали будівельний досвід.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...