Сирійські демократичні сили заявили про "повну ліквідацію "халіфату ІДІЛ"

Підтримувані США демократичні сили повідомили про витіснення "Ісламської держави" з останньої контрольованої нею території Багхуз у Сирії.

"Багхуз звільнено. Військову перемогу над ІДІЛ завершено" - заявив голова медіа-офісу Сирійських демократичних сил Мустафа Балі, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Сирійські демократичні сили декілька тижнів вели боротьбу за Багхуз в районі іракського кордону. "Ми підтверджуємо нашу обіцянку продовжувати війну і переслідувати недобитків ІДІЛ до їх повної ліквідації", - заявив Балі.

Як повідомлялося, Білий дім стверджує, що територія під контролем бойовиків ІДІЛ у Сирії ліквідована на 100%.

За даними США, "Ісламська держава" досі може мати 15-20 тисяч прибічників у Сирії та Іраку. Франція раніше заявляла, що збереже присутність своїх військ в північній частині Сирії, бо вважає, що бойовики "Ісламської держави" не були знищені і продовжують загрожувати інтересам країни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...