"Ты ему про Фому, а он тебе про Ерему": Австрійський журналіст розповів про складнощі під час інтерв'ю з Путіним

Журналіст австрійського телеканалу ORF Армін Вольф, який недавно брав інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна, заявив, що це було одне з найскладніших інтерв'ю в його кар'єрі.

Володимир Путін і Армін Вольф

"Ти питаєш його про корупцію в Росії і він починає обговорювати корупцію в Україні", - сказав він в інтерв'ю Politico, передають Патріоти України.

Вольф зазначив, що було важко говорити з Путіним не в студії, а в Кремлі. І кожен раз, коли журналіст його перебивав, це виглядало як "образа його величності".

Крім того, за його словами, через синхронний переклад дуже складно реагувати спонтанно. "Він каже широко і вдається в деталі. Коли ти його перебиваєш, він звертає увагу на те, що його перебили. Політики рідко так роблять. Вони або дозволяють себе перебивати, або ігнорують і продовжують говорити. Але Путін акцентував кожен раз, що його перебивали і йому це допомогло, тому що після третього-четвертого разу, інтерв'юер здасться грубим або незацікавленим в його відповідях", - розповів Вольф.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...