"Ты нужен своей маме и детям": Клих з в'язниці написав листа Сенцову

Лист Клих передав через свою маму до того, як Сенцов заявив про припинення голодування.

Станіслав Клих і Олег Сенцов

Український політв'язень Станіслав Клих написав листа іншому політв'язню в Росії Олегу Сенцову. Його текст опублікувала координатор організації Медійна ініціатива за права людини Марія Токмак, передають Патріоти України.

Клих просив Сенцова припинити голодування, якщо у нього дуже погане здоров'я. "Смерти мы не нужны, ты нужен своей маме и детям. Я тебя не осужу, если ты прекратишь голодовку, но, тем не менее, понимаю, что все это достало, особенно обещания скорейшего освобождения в письмах", - написав Клих.
Він також говорить, що йому теж пишуть про якнайшвидше звільнення і "это так же раздражает, но нужно понимать, что люди, которые со всего мира пишут письма, желают нам добра".

Лист Клих передав через свою маму до того, як Сенцов заявив про припинення голодування.

Клих засуджений до 20 років в'язниці за звинуваченням "у злочинах під час Чеченської війни". Його катували під час затримання і під час попереднього слідства, і це позначилося на його психічному здоров'ї.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...