"Ты нужен своей маме и детям": Клих з в'язниці написав листа Сенцову

Лист Клих передав через свою маму до того, як Сенцов заявив про припинення голодування.

Станіслав Клих і Олег Сенцов

Український політв'язень Станіслав Клих написав листа іншому політв'язню в Росії Олегу Сенцову. Його текст опублікувала координатор організації Медійна ініціатива за права людини Марія Токмак, передають Патріоти України.

Клих просив Сенцова припинити голодування, якщо у нього дуже погане здоров'я. "Смерти мы не нужны, ты нужен своей маме и детям. Я тебя не осужу, если ты прекратишь голодовку, но, тем не менее, понимаю, что все это достало, особенно обещания скорейшего освобождения в письмах", - написав Клих.
Він також говорить, що йому теж пишуть про якнайшвидше звільнення і "это так же раздражает, но нужно понимать, что люди, которые со всего мира пишут письма, желают нам добра".

Лист Клих передав через свою маму до того, як Сенцов заявив про припинення голодування.

Клих засуджений до 20 років в'язниці за звинуваченням "у злочинах під час Чеченської війни". Його катували під час затримання і під час попереднього слідства, і це позначилося на його психічному здоров'ї.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...