Таку думку висловив російський журналіст Аркадій Бабченко в блозі на сайті "Подрыватели.инфо", передають Патріоти України.
"Росія, безумовно, вивела гібридні війни на новий рівень. І досягла вражаючих успіхів на цьому терені. Гібридна війна - це не тільки різні силові операції, які ми наразі бачимо в Сирії і в Україні. Це ще й використання пропаганди, інформаційних технологій, грошей, інсургентів, національних громад, втручання у вибори, агентів впливу і корупції", - пише він.
На думку журналіста, корупція - найбільш дієвий інструмент у цих війнах.
Як пояснив Бабченко, для досягнення своїх цілей Росія використовує не танкові дивізії, а повзучий вплив. Причому експорт корупціонерів із грошима є одним із найважливіших складових цього впливу.
"Приїжджаючи в країни першого світу, вони привозять з собою не тільки свої гроші, але і свій світогляд. Впливають і на практики бізнесу, і політики в суспільствах тих країн, які їх приймають. І, що ще гірше - розбещують їх", - зазначив він.
"Спроба закривати очі на походження цих грошей, в переважній більшості випадків одержаних злочинним шляхом, є першою сходинкою у цьому розкладанні. Якщо злодій і злочинець стає ву суспільстві такою ж шанованою людиною, як і людина праці, що добився всього сам, то автоматично постає питання - навіщо працювати і дотримуватися законів, якщо злодійство і корупція - набагато коротший шлях до успіху? Якщо це можна їм, чому не можна нам? Якщо суспільство не робить різниці між злодієм і чесною людиною, навіщо в такому разі бути естним?" - пише Бабченко.
Саме експорт корупційної ерозії наразі є найбільш дієвим інструментом повзучого впливу, наголосив журналіст.
"Які гроші ви впускаєте в свою країну? Як і на кого вони будуть працювати? Як вони будуть впливати на суспільство? Як вони будуть розкладати його? Як і будь маніфестації, партії, сили, корупційні схеми, фейкові ботоферми і механізми впливу будуть оплачуватися наступного разу через них? А, головне, повторюся - як вони будуть продовжувати розкладати суспільство? Тому що, якщо довго бити в одну точку, це незмінно принесе свої результати. А бити в одну точку такі режими вміють", - додав він.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...