Таємниці кухні регіональної: Піскун здав екс-колег

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун заперечує, що в 2008 році, будучи народним депутатом від Партії регіонів, особисто голосував за постанову Верховної Ради, в якій говорилося про агресію Грузії проти Південної Осетії.
Святослав Піскун

Про це він заявив в ефірі авторської програми головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі NewsOne, відповідаючи на питання журналістки видання Наталії Двалі, передають Патріоти України.

"Знаєте, це питання правильне. І не тільки те моє голосування є для мене негативом. Не кажу - ганьбою. Якби ви зараз сказали мені, що я тоді проголосував за те, щоб - припустимо - відновити фашистський режим в якій-небудь країні, я б відповів: "Так? Серйозно? Я за це голосував?" А ви б показали: так, ось воно, ваше голосування", - сказав Піскун.
Екс-генпрокурор пояснив, що "можна було в той час не ходити місяцями в парламент, а картка твоя голосувала". За його словами, у членів фракції Партії регіонів забирали картки для голосування.

"Я віддав картку. І я туди практично не ходив в моменти, коли виникало напруга. І взагалі намагався не ходити, - заявив Піскун. - Я не пам'ятаю, коли слухався це питання. У 90% фракції Партії регіонів - я депутатів і себе не захищаю! - не було карток на руках. Навіть якби вони хотіли проголосувати проти, вони б не змогли. Їм би картку ніхто не дав".

Він погодився, що "з таких речей починається правове беззаконня".
При цьому Піскун звернув увагу, що обіцянки народних депутатів позбутися голосування чужими картками залишилися не виконаними до кінця.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...