Таємниці "Запорізької Атлантиди": На дні Дніпровського водосховища дайвери шукають колонію менонітів (відео)

Запорізький дайвер Юрій Батаєв впродовж останніх семи років намагається віднайти залишки колонії Ейнлаге – раніше на цій території жили меноніти, представники однієї з протестантських течій.

Колонія пішла під воду у 20-му столітті через будівництво Дніпровської ГЕС, - йдеться в сюжеті Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Всі свої знахідки Батаєв знімає на камеру, а відео викладає у мережу. Під водою дайвер знайшов залишки кам’яних будівель менонітів, старовинний цвинтар, стелу, за допомогою якої колоністи фіксували розливи Дніпра тощо.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.