"Так он сам все придумал. А когда его спрашиваю об этом, начинает скромно разводить глаза на ширину плеч": Коломойський розповів про хитрий план Зеленського стати президентом України

Український олігарх Ігор Коломойський поділився думками про те, яка сила змусила коміка Володимира Зеленського стати джокером на президентських виборах 2019 року.

Про це він розповів в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

За словами Коломойського, Володимир Зеленський сам придумав йти на президентські вибори. «Так он сам все придумал», - сказав олігарх, відповідаючи на питання, що це була ідея самого Зеленського, додавши, що «вся история началась с фильма «Слуга народа». Как сейчас выясняется, он ( Владимир Зеленский — ред.) уже тогда это задумал, но никому не говорил».

Коломойський стверджує, що «не является ближайшим консильери каким-нибудь или приятелем…». «Мы с ним не часто общаемся», - додав він. «Зеленский – это проект Зе-лен-ско-го лично. И если мне кто-то расскажет, что за ним стоят какие-то высшие силы или опять какой-нибудь масонский заговор, я отвечу: ничего подобного! Этот человек сам все придумал, сам реализует, еще и держал все в секрете. Выдержал три года – начиная с первой серии «Слуги народа», - каже Ігор Коломойський, додавши, - «Я сейчас начал анализировать всю ту историю, и пришел к выводу, что он уже тогда все задумал. А когда его спрашиваю об этом, он начинает скромно разводить глаза на ширину плеч».

Як сказав олігарх, заяви про те, що Зеленський є проектом Коломойського є фейком, який поширює Порошенко і його порохоботи. Крім того, Ігор Коломойський заявив, що не фінансує Зеленського. «У меня нет возможности финансировать. Вы же сами знаете», - резюмував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...