"Такого не було з 2014-го": З окупованого Донецька повідомляють про гучні бої в районі ДАП

Звуки боїв чутні і зараз, донеччани відзначають, що працює стрілецьку зброю, чутні кулемети, міномети.

Звуки боїв пролунали після обіду 3 грудня. Зокрема, в соцмережах пишуть, що потужні розриви чутні в районі Донецького аеропорту, передають Патріоти України.

Бойові дії, за словами учасників обговорень, йдуть і в стороні Жовтневого, повідомляється і бій в районі Пісок. "Донецк 17.41 д ДК21 что-то сильно громыхнуло", "Мы слышали, мощно, страшно стало", "Донецк бабахнуло міцно тільки що", "Очередной бах был только что. Калиновка раза 3−4 слышу, такие звуки в 14/15 были", "Бахи севернее Донецка, иногда громко", - повідомляють в соцмережах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...