"Таковы "крепкие хозяйственники". Вот почему продукция их заводов не нужна Европе", - Казанський

Гроші на комп'ютери "зажав" Скудар, а винні Сорос, американці і Євросоюз.

"Пише співробітник Новокраматорського машинобудівного заводу. Хохма в тому, що власник цього заводу - колишній нардеп від "Партії регіонів" Георгій Скудар, весь час скаржився, що його продукція незатребувана в ЄС, а затребувана головним чином на російському ринку, тому Україні потрібно в Митний союз. І пост конструктора НКМЗ наочно пояснює, чому так відбувалося", - зазначає відомий журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Скударь, состояние которого оценивается примерно в 200 млн долларов, не смог за долгие годы даже нормальные компы себе на производство купить. И за это его нежелание вкладываться в собственный завод и производить конкурентоспособную продукцию должны были заплатить все граждане Украины.

Деньги на компьютеры зажал Скударь, а виноваты Сорос, американцы и Евросоюз.

На этих выборах Скударь поддерживает Вилкула. Недавно Вилкул приезжал в Краматорск на НКМЗ, и там вместе со Скударем ругал власть за утрату рынков СНГ. Мол, экспорт упал, продукция наших заводов не пользуется спросом. Ну так вы бы еще каменные топоры на производстве использовали – такой бы спрос увидели, что мама не горюй.

Купите нормальные компьютеры, жлобьё!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Не вистачає на їжу: В Україні знизилася кількість людей, яких можна було назвати умовно заможними (опитування)

четвер, 2 липень 2020, 11:59

Під час карантину доходи українців впали. В Україні кожному десятому жителю наявних у розпорядженні грошей не вистачає навіть на харчування. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології,...

COVID-19: Науковці зробили несподіване відкриття

четвер, 2 липень 2020, 11:48

Мутації можуть не тільки збільшувати, але і серйозно знижувати небезпеку вірусу. Згідно з результатами проведених досліджень вчені прийшли до висновку про те, що в результаті мутації коронавірус став приблизно в 10 разів більш заразним, ніж на самому п...