"Таковы "крепкие хозяйственники". Вот почему продукция их заводов не нужна Европе", - Казанський

Гроші на комп'ютери "зажав" Скудар, а винні Сорос, американці і Євросоюз.

"Пише співробітник Новокраматорського машинобудівного заводу. Хохма в тому, що власник цього заводу - колишній нардеп від "Партії регіонів" Георгій Скудар, весь час скаржився, що його продукція незатребувана в ЄС, а затребувана головним чином на російському ринку, тому Україні потрібно в Митний союз. І пост конструктора НКМЗ наочно пояснює, чому так відбувалося", - зазначає відомий журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Скударь, состояние которого оценивается примерно в 200 млн долларов, не смог за долгие годы даже нормальные компы себе на производство купить. И за это его нежелание вкладываться в собственный завод и производить конкурентоспособную продукцию должны были заплатить все граждане Украины.

Деньги на компьютеры зажал Скударь, а виноваты Сорос, американцы и Евросоюз.

На этих выборах Скударь поддерживает Вилкула. Недавно Вилкул приезжал в Краматорск на НКМЗ, и там вместе со Скударем ругал власть за утрату рынков СНГ. Мол, экспорт упал, продукция наших заводов не пользуется спросом. Ну так вы бы еще каменные топоры на производстве использовали – такой бы спрос увидели, что мама не горюй.

Купите нормальные компьютеры, жлобьё!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Корисні поради: Ніколи не садіть ці дерева на своєму подвір'ї

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 15:00

За народними повір'ями вони можуть накликати біду. Навколо приватних будинків завжди росте безліч дерев, найчастіше плодових. Але більшість садівників намагаються посадити ще якісь листяні і хвойні. Перед тим, як робити вибір, варто ознайомитися з наро...

З архіву ПУ. "За себя и за Колю!": Нардеп Гончаренко протролив свого колегу-"слугу" у порожній маршрутці (відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 12:00

Народний депутат Олексій Гончаренко записав відеопривітання з Днем Києва у маршрутці, натякаючи на недавню ситуацію з нардепом Миколою Тищенком. Відео він опублікував у Facebook, передають Патріоти України. "З днем Києва! Київ для мене — це більше, ніж...