"Там гроші платять": Що штовхає росіян на війну у Сирії (відео)

Більшість членів російської так званої приватної військової компанії Вагнера, яка воює в Сирії, йдуть туди через серйозне матеріального забезпечення.

Росіяни у Сирії

Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" розповів колишній співробітник ФСБ, учасник боїв за донецький аеропорт на стороні України Ілля Богданов, передають Патріоти України.

"Вони намагаються бути схожими на американську Blackwater і у них щось виходить. Забезпечення зброєю, зв'язком, технікою - все класно. Зарплати божевільні. Оклад 300 тисяч рублів, плюс бойові - це до півмільйона. Це дуже круто. І ще страховка.

На відміну, коли ти їдеш якимось добровольцем кудись, і потім тебе з незрозумілим номерком у загальну могилу, то там такого немає. Родичі все знають. Ти страхуєш. Там від мільйона до п'яти страховка.І це теж все виплачується", - зазначив Богданов.

За його словами, навіть часті втрати не відлякують можливих кандидатів.

"Втрати там теж трапляються і вони знають, що досить велика ймовірність. Але так само вони знають, що гроші платять. Більше в Росії ніяк не заробиш на квартиру", - зазачив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...