Там "рускій мір": Армянськ перетворюється на місто-привид

Нещодавно відновив роботу завод "Кримський титан". Він може загрожувати довкіллю, бо за такий короткий час його не могли кардинально модернізувати.

За результатами опитування в одному з кримських пабліків, 60% жителів Армянська хотіли б назавжди залишити місто, передають Патріоти України.

Активісти, які домагаються від окупаційної влади правди про викиди в повітря, вже отримали попередження і погрози. А лікарі не наважуються писати в медичних картках справжні діагнози.

Після викидів на заводі "Кримський титан" у 4 дітей жительки Армянська Катерини Пивовар з'явилися алергічні набряки та кашель. "17-місячний Гліб покривається висипом після кожної прогулянки. Ви звертаєтеся до лікарні з висипом, з температурою – у вас бронхіт. Кажуть: "Ми не маємо права навіть вам ставити діагноз, що це пов'язано з хімією, нам заборонили", - скаржиться жінка.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...