Там "рускій мір": Армянськ перетворюється на місто-привид

Нещодавно відновив роботу завод "Кримський титан". Він може загрожувати довкіллю, бо за такий короткий час його не могли кардинально модернізувати.

За результатами опитування в одному з кримських пабліків, 60% жителів Армянська хотіли б назавжди залишити місто, передають Патріоти України.

Активісти, які домагаються від окупаційної влади правди про викиди в повітря, вже отримали попередження і погрози. А лікарі не наважуються писати в медичних картках справжні діагнози.

Після викидів на заводі "Кримський титан" у 4 дітей жительки Армянська Катерини Пивовар з'явилися алергічні набряки та кашель. "17-місячний Гліб покривається висипом після кожної прогулянки. Ви звертаєтеся до лікарні з висипом, з температурою – у вас бронхіт. Кажуть: "Ми не маємо права навіть вам ставити діагноз, що це пов'язано з хімією, нам заборонили", - скаржиться жінка.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...