Там "рускій мір": ЗМІ повідомили про екологічну катастрофу в Сибіру

​Протягом вже десяти років південна частина Сибіру страждає від винищення лісів. У виділених в процесі згоряння газах містяться канцерогенні елементи, що призводять до захворювання і смертям населення.

Тим часом, експерти вже щосили говорять про екологічну катастрофу. Про це йдеться в матеріалі видання Liberation, автор якого відвідав природний заповідник озера Байкал, в республіці Бурятія (суб'єкт РФ, який перебуває в центрі Сибіру), передають Патріоти України.

За даними видання, наслідки пожеж, які вже 10 років палять ліси, призводять до жахливих наслідків для здоров'я населення. Хоча вони і викликають відносно невелику смертність людей, але гази, що виділяються при згоранні, впливають на здоров'я населення.

«Тут немає чим дихати. Ідіть подивіться на сільське кладовище. Ось там ваша статистика! Десять померлих від раку легенів за десять років, на населення в 500 осіб!», - пояснив 69-річний місцевий житель Павло Ілліч, все своє життя прожив в селі Закалтус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ситуація може вийти з під контролю, або Що не так з Азовом", - ​Асоціація рибалок України

неділя, 23 лютий 2020, 7:10

Вітчизняний рибний промисел на Азовському морі під загрозою. Асоціація рибалок України стурбована напруженою обстановкою на Чорному та Азовському морі. Якщо терміново не почати робити зусилля по нормалізації безпеки рибного морського промислу, ситуація...

20 гривень монополісту на місяць за комуналку: Українець винайшов спосіб, як економити на опаленні (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 6:50

За його словами, дим із реактора йде "довгими каналами на вулицю, і за цей час віддає все своє тепло". За словами винахідника, на додаток до теплового реактора він також використовує сонячні панелі і саморобну установку для створення біогазу. "Виникла ...