Там "рускій мір": ЗМІ повідомили про екологічну катастрофу в Сибіру

​Протягом вже десяти років південна частина Сибіру страждає від винищення лісів. У виділених в процесі згоряння газах містяться канцерогенні елементи, що призводять до захворювання і смертям населення.

Тим часом, експерти вже щосили говорять про екологічну катастрофу. Про це йдеться в матеріалі видання Liberation, автор якого відвідав природний заповідник озера Байкал, в республіці Бурятія (суб'єкт РФ, який перебуває в центрі Сибіру), передають Патріоти України.

За даними видання, наслідки пожеж, які вже 10 років палять ліси, призводять до жахливих наслідків для здоров'я населення. Хоча вони і викликають відносно невелику смертність людей, але гази, що виділяються при згоранні, впливають на здоров'я населення.

«Тут немає чим дихати. Ідіть подивіться на сільське кладовище. Ось там ваша статистика! Десять померлих від раку легенів за десять років, на населення в 500 осіб!», - пояснив 69-річний місцевий житель Павло Ілліч, все своє життя прожив в селі Закалтус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...