За даними Ради Європи, найбільша кількість людей, які насильно утримувалися в регіоні або були «сучасними рабами», в 2016 році було зафіксовано на Росії.

Відповідну заяву з нагоди європейського дня протидії насильницького утримання людей (рабству) поширила у четвер Рада Європи, передають Патріоти України.
«Примусове утримання людей швидко набуває злочинного поширення в Європі. Це набуло форми сучасної работоргівлі, яка поширюється в світі. Термін «сучасне рабство» все більше використовується для визначення широкого спектру порушень прав людини, включаючи сексуальну експлуатацію, примусову працю, утримання за борги, домашнє насильство, торгівлю людьми, а також експлуатацію дітей і примус до шлюбу», - заявили в Раді Європи.
За наявною статистикою, в 2016 році в світі було зафіксовано 16,3 млн людей, ситуації з якими підпадали під термін «сучасне рабство». Серед них близько 15 млн було на території Європи, в тому числі 8 млн рабів зафіксовано на Росії.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...