Там "русский мир": Кримські підприємства мають багатомільйонні заборгованості із зарплати

У Криму станом на 1 серпня 16 підприємств заборгували працівникам 30,5 млн рублів (близько 12,5 млн гривень) заробітної плати.

Такі дані навела російський міністр праці і соцзахисту Криму Олена Романовська, посилаючись на Кримстат, передають Патріоти України.

«Питання погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівників є пріоритетними в уряді Росії, Мінпраці Росії і Роспраці. Вироблення спільних рішень щодо погашення заборгованості по заробітній платі, а також тісна взаємодія з контрольно-наглядовими органами залишається одним з ключових завдань», - сказала Романовська, виступаючи на міжвідомчій комісії з погашення заборгованості по виплаті зарплати.
Міністр не уточнила, коли підприємства-боржники виплатять зарплату в повному обсязі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...