Враженнями горлівчанин Михайло поділився в соціальній мережі, передають Донецкие новости.
"Житловий масив шахти "Комсомолець". Біля ринку - помітне пожвавлення. Наскільки це можливо зараз у Горлівці", - прокоментував побачене блогер.Зазначається, що ситуація в житловому масиві типова для інших районів: багато магазинів зачинені, ті, що працюють, мають здебільшого занедбаний вигляд, дороги - в ямах, людей на вулицях мало.
"Парадний вхід у поліклініку який рік лякає пацієнтів. Інша справа - Алкомаркет! Примітно і яскраво. Магазин "Тріумф" - приємний оазис доглянутості. Мабуть, найяскравіша пляма у селищі. БК виглядає якось сиротливо. А сама шахта "Комсомолець" - просто обійняти і плакати", - написав Михайло.
За його словами, у цьому масиві більше людей, ніж на 88-му або 5-му кварталах.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...