"Там вмирають у чергах!", - на КремльТБ видали новий перл про США (відео)

В ефірі російської пропагандистської передачі "60 хвилин" на телеканалі Росія 1 ведучий Євген Попов відзначився черговою безглуздою заявою про рівень життя в США.

Відео передачі було опубліковано на сайті YouTube, передають Патріоти України. Ведучий заявив, що американський телеканал CNN провели опитування про рівень життя в Росії і США.

В ході дискусії гість студії, політолог Дмитро Некрасов зазначив, що в Росії койко-місць в лікарнях набагато більше, ніж в США, але при цьому в Сполучених Штатах люди не лежать в коридорах медичних закладів.

"Там (у США – ред.) вмирають в чергах: до лікаря потрапити неможливо. Це страшні гроші. Люди виписуються з шрамами, що не зажили", - парирував ведучий, видавши черговий перл про США.

Дивитися з 51:00 хв.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...