Те, що неможливо було навіть за Януковича, намагаються провернути зараз: Суд прийняв до перегляду справу гвалтівників та вбивць Оксани Макар

Євген Краснощок, Максим Присяжнюк і Артур Погосян були засуджені до довічного ув'язнення, 15 і 14 років в'язниці відповідно.

Суд прийняв до розгляду заяву Євгена Краснощока, якого засудили до довічного ув'язнення за згвалтування і вбивство Оксани Макар, про перегляд вироку за нововиявленими обставинами. При цьому прийнято рішення доставити засудженого на час суду з колонії до Миколаєва. Про це свідчить відповідна ухвала Центрального районного суду Миколаєва, передають Патріоти України з посиланням на видання Преступности.НЕТ.

19 лютого суд прийняв рішення на період розгляду заяви засудженого про перегляд перевести його з Новгород-Сіверської виправній колонії № 31 до Миколаївського слідчого ізолятору.

Про подробиці заяви засудженого в документі не йдеться.

Нагадаємо, що в ніч на 10 березня 2012 року Присяжнюк, Краснощок і Погосян зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові. Незважаючи на спроби медиків врятувати потерпілу, дівчина померла.
Вирок убивцям винесли в листопаді 2012 року. Апеляційні скарги на вирок від представників потерпілої сторони і від обвинувачених судді відхилили. Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив у силі вирок вбивцям Оксани Макар.
Євген Краснощок, Максим Присяжнюк і Артур Погосян були засуджені до довічного ув'язнення, 15 і 14 років в'язниці відповідно. Погосяну і Присяжнюку терміни перерахували - відбування покарання для засуджених закінчиться в кінці 2024 і 2025 років - майже на рік раніше, ніж за початковим вироком.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...