Те, що неможливо було навіть за Януковича, намагаються провернути зараз: Суд прийняв до перегляду справу гвалтівників та вбивць Оксани Макар

Євген Краснощок, Максим Присяжнюк і Артур Погосян були засуджені до довічного ув'язнення, 15 і 14 років в'язниці відповідно.

Суд прийняв до розгляду заяву Євгена Краснощока, якого засудили до довічного ув'язнення за згвалтування і вбивство Оксани Макар, про перегляд вироку за нововиявленими обставинами. При цьому прийнято рішення доставити засудженого на час суду з колонії до Миколаєва. Про це свідчить відповідна ухвала Центрального районного суду Миколаєва, передають Патріоти України з посиланням на видання Преступности.НЕТ.

19 лютого суд прийняв рішення на період розгляду заяви засудженого про перегляд перевести його з Новгород-Сіверської виправній колонії № 31 до Миколаївського слідчого ізолятору.

Про подробиці заяви засудженого в документі не йдеться.

Нагадаємо, що в ніч на 10 березня 2012 року Присяжнюк, Краснощок і Погосян зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові. Незважаючи на спроби медиків врятувати потерпілу, дівчина померла.
Вирок убивцям винесли в листопаді 2012 року. Апеляційні скарги на вирок від представників потерпілої сторони і від обвинувачених судді відхилили. Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив у силі вирок вбивцям Оксани Макар.
Євген Краснощок, Максим Присяжнюк і Артур Погосян були засуджені до довічного ув'язнення, 15 і 14 років в'язниці відповідно. Погосяну і Присяжнюку терміни перерахували - відбування покарання для засуджених закінчиться в кінці 2024 і 2025 років - майже на рік раніше, ніж за початковим вироком.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Білорусі судили чоловіка за ... "політичного" сніговика біля сараю

субота, 16 січень 2021, 23:53

62-річний чоловік зліпив у себе у дворі сніговика і написав на ньому "Жiве Беларусь!". Як повідомляє Тut.by, чоловік живе в селі Марковичі Гомельського району, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ. Далі - мовою оригіналу:. "Возле с...

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...