Телеглядачі в шоці: Українському зварювальнику в програмі "Міняю жінку" підсунули гея з Бразилії (відео)

Однак, дантист нетрадиційної орієнтації, здається, був ще більше шокований умовами життя українського села. Та ще й від місцевих жінок йому перепадало.

12 листопада на телеканалі «1+1» вийшов 3 випуск шоу «Міняю жінку-14». Цього разу відбувся обмін між континентами: українські герої знайомилися з бразильською культурою, передають Патріоти України.

Нашу країну представляли середньостатистичні, і, як виявилося потім, близькозорі мама Тетяна, тато Олександр і двоє їх дітей. Жінка нині у декретній відпустці, а раніше працювала на хлібному заводі. Чоловік працює зварювальником.

Шуму наробила сім’я бразильців, адже іноземці - представники сексуальних меншин. У Педро і Жандерсона є троє дітей, яких вони дуже люблять і приділяють їм багато уваги.

Дантиста Жандерсона зустріли в Україні бідність та часті п’янки. Тоді як Тетяну привітали виховані бразильці, які посоромились відмовити українці, відтак пили самогонку та танцювали під Сердючку. Доки Тетяна веселилася з бразильцями, Жандерсон захлинався хвилею нерозуміння, яка на нього накотилася від українців. Ні такого обміну, ні стилю життя бразильців наші затуркані земляки не зрозуміли. При цьому дивно, що вітчизняні чоловіки набагато краще прийняли гея, ніж їхні жінки, які в п’яному дурмані розмислювали над тим, хто кого має кохати.

Ганьба «1+1» за такий вибір української родини! Звичайно, плюс в тому, що наша сім’я більш-менш адекватно сприйняла гомосексуалістів. Однак величезний мінус, що наші земляки відкрито показали всі недоліки сучасних українців: відсутність толерантності, невихованість та тотальне п’янство! Посудіть самі, скільки разів героїня Тетяна назвала на камеру пару бразильців жахливим словом на «П»?! А кожний вечір в українській сім’ї не обходився без пляшки… Видно, далеко нам ще до Європи…

Джерело: 1+1
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...