Телеглядачі в шоці: Українському зварювальнику в програмі "Міняю жінку" підсунули гея з Бразилії (відео)

Однак, дантист нетрадиційної орієнтації, здається, був ще більше шокований умовами життя українського села. Та ще й від місцевих жінок йому перепадало.

12 листопада на телеканалі «1+1» вийшов 3 випуск шоу «Міняю жінку-14». Цього разу відбувся обмін між континентами: українські герої знайомилися з бразильською культурою, передають Патріоти України.

Нашу країну представляли середньостатистичні, і, як виявилося потім, близькозорі мама Тетяна, тато Олександр і двоє їх дітей. Жінка нині у декретній відпустці, а раніше працювала на хлібному заводі. Чоловік працює зварювальником.

Шуму наробила сім’я бразильців, адже іноземці - представники сексуальних меншин. У Педро і Жандерсона є троє дітей, яких вони дуже люблять і приділяють їм багато уваги.

Дантиста Жандерсона зустріли в Україні бідність та часті п’янки. Тоді як Тетяну привітали виховані бразильці, які посоромились відмовити українці, відтак пили самогонку та танцювали під Сердючку. Доки Тетяна веселилася з бразильцями, Жандерсон захлинався хвилею нерозуміння, яка на нього накотилася від українців. Ні такого обміну, ні стилю життя бразильців наші затуркані земляки не зрозуміли. При цьому дивно, що вітчизняні чоловіки набагато краще прийняли гея, ніж їхні жінки, які в п’яному дурмані розмислювали над тим, хто кого має кохати.

Ганьба «1+1» за такий вибір української родини! Звичайно, плюс в тому, що наша сім’я більш-менш адекватно сприйняла гомосексуалістів. Однак величезний мінус, що наші земляки відкрито показали всі недоліки сучасних українців: відсутність толерантності, невихованість та тотальне п’янство! Посудіть самі, скільки разів героїня Тетяна назвала на камеру пару бразильців жахливим словом на «П»?! А кожний вечір в українській сім’ї не обходився без пляшки… Видно, далеко нам ще до Європи…

Джерело: 1+1
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...