Темно-сірий батончик з запахом паленої трави: В Україні зробили ласощі з комах (фото)

Ті, хто встиг спробувати дивне блюдо, кажуть, що смак цвіркунів не відчувається.

Співробітники Сумського національного аграрного університету зробили ласощі з комах. Як повідомив асистент професора Дмитро Бідюк, для виготовлення протеїнових батончиків використовували цвіркунів, передають Патріоти України.
Незвичайні ласощі зробила Вікторія Каблюк в рамках своєї магістерської роботи. У батончики було вирішено додати 10% борошна, яке зробили з цвіркунів. Ті, хто встиг спробувати дивне блюдо, кажуть, що смак цвіркунів не відчувається. Змінився тільки колір продукту.Дмитро Бідюк стверджує, що незвичайне харчове борошно готують в інших країнах вже давно. Вибір припав на цвіркунів, так як в Україні їх величезна кількість. "Ми плануємо розробити енергетичні батончики з цього борошна. Зовні цей продукт являє собою темно-сірий порошок з незначним специфічним запахом паленої трави. І ця розробка є темою диплома магістра. Подібні протеїнові батончики вже продаються на Амазон і коштують близько 2,5-3 $ за упаковку в 60 грам, - каже Бідюк.

Сама ідея спробувати використовувати борошно з комах прийшла через білковий дефіцит, який спостерігається в світі.

Джерело: vgorode.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...