Терористи "ДНР" озвучили перелік "екстремістських" організацій, матеріалів і книг

З початку 2016 року на території ОРДО були визнані «екстремістськими» і заборонені п'ятдесят шість організацій, матеріалів і книг.

Про це повідомили в прес-службі так званого «Верховного суду ДНР», передають Патріоти України.

У ОРДО відзначили: «У 2016 році на території Донецької Народної Республіки була визнана екстремістською і заборонена діяльність двох організацій і 20 книг і матеріалів, в 2017-м - чотирьох організацій і 17 книг і матеріалів, в 2018 році заборонена діяльність однієї організації і 12 книг і матеріалів».

При цьому в «верховному суді» відзначили, що «екстремістськими» визнані релігійне об'єднання «Свідки Єгови», батальйон «Донбас», «Центральне духовне управління мусульман - Донбаський муфтіят», міжнародне об'єднання «Кров і Честь».

Серед заборонених книг і матеріалів - «Десіонізація» Валерія Ємельянова, «Удар русских богов» Володимира Істархова, «Чого насправді вчить Біблія?» і «Добра звістка від Бога», Російська Кухня, Азбука «Домашнього тероризму».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Остапчук - тамада, Каменських, Цибульська і Бронюк - "під горілочку": Як на Вінниччині весілля гуляли (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 11:59

Святкували в селі Прибузьке під Вінницею, в маєтку "Park Manor". Для нареченої Марії та молодого Тараса на сцені виступали NK — Настя Каменських, вінницький гурт «ТіК» Віктора Бронюка та ведуча свята — співачка Ольга Цибульська. Серед гостей друзі, рід...

Криваві вибори у Білорусі: Жителі Мінська розповіли про третю добу протестів

середа, 12 серпень 2020, 11:47

В Білорусі проходять акції протесту противників Олександра Лукашенка, які виступають проти 26-річного правління президента республіки. Влада намагається придушити протести силами міліції і військового спецназу. Столиця Білорусі пережила три ночі протес...