Терористи "ДНР" озвучили перелік "екстремістських" організацій, матеріалів і книг

З початку 2016 року на території ОРДО були визнані «екстремістськими» і заборонені п'ятдесят шість організацій, матеріалів і книг.

Про це повідомили в прес-службі так званого «Верховного суду ДНР», передають Патріоти України.

У ОРДО відзначили: «У 2016 році на території Донецької Народної Республіки була визнана екстремістською і заборонена діяльність двох організацій і 20 книг і матеріалів, в 2017-м - чотирьох організацій і 17 книг і матеріалів, в 2018 році заборонена діяльність однієї організації і 12 книг і матеріалів».

При цьому в «верховному суді» відзначили, що «екстремістськими» визнані релігійне об'єднання «Свідки Єгови», батальйон «Донбас», «Центральне духовне управління мусульман - Донбаський муфтіят», міжнародне об'єднання «Кров і Честь».

Серед заборонених книг і матеріалів - «Десіонізація» Валерія Ємельянова, «Удар русских богов» Володимира Істархова, «Чого насправді вчить Біблія?» і «Добра звістка від Бога», Російська Кухня, Азбука «Домашнього тероризму».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Курйоз дня: Через лису голову арбітра вболівальники так і не змогли подивитися футбольний матч

четвер, 29 жовтень 2020, 21:36

Камера постійно плутала м'яч з лисою головою бокового арбітра і фокусувала свою увагу на його переміщеннях. Під час матчу шотландського дивізіону між "Інвернессом Каледоніан Тісл" і "Ейр Юнайтед" стався курйоз, який змусив коментатора понервувати, а уб...

"Чотирилапа курочка-тигидик": У фермера вилупилося здорове курча, але виросло зовсім не в маму (фото, відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 21:28

Курка виявилося мутантом. "Хоть человек и считает себя полноправным хозяином природы, но до тех чудес, которые может себе позволить она, он ещё не дошёл. Природа запросто может устроить так, что ученик четвёртого класса всего немного будет не дотягиват...