Ті ще шибеники! - У мережі показали кумедні фото шкідливих котів

Не всі коти поважні й ледачкуваті. Бувають серед них і справжні шибеники, які люблять зненацька нападати, порпатися в смітті й скидати речі з поличок.

Жертвами котячих витівок нерідко стають господарі пухнастиків й інші домашні улюбленці. Підбірку фото, на яких закарбовано кумедні забави вусанів, показав розважальний ресурс Buzzfeed, передають Патріоти України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...