Ті ще шибеники! - У мережі показали кумедні фото шкідливих котів

Не всі коти поважні й ледачкуваті. Бувають серед них і справжні шибеники, які люблять зненацька нападати, порпатися в смітті й скидати речі з поличок.

Жертвами котячих витівок нерідко стають господарі пухнастиків й інші домашні улюбленці. Підбірку фото, на яких закарбовано кумедні забави вусанів, показав розважальний ресурс Buzzfeed, передають Патріоти України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...