Тільки зі свідомою "життєвою позицією": На Росії при прийомі на роботу ставлять провокаційні запитання

Щоб відібрати відповідного кандидата, співробітники російського банку задають “золоте” питання – “Крим наш?”.

При цьому у банку відмовляють в прийомі, якщо співрозмовник відповідає, що не хоче говорити на політичні теми, - передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

“Якщо відповідають “звичайно наш, по заслузі Укропам” – тоді ми розглядаємо кандидата. Проте, якщо навпаки – антипутінські відповіді з перегинами, що свідчать про промиті мізки, – на вихід”, – розповіли у банку.

Таким чином співробітники банку “шукають” людину зі свідомою “життєвою позицією”.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...