"Это ад": Мережу вразило відео із інтернату на Львівщині

Тут виховуються діти з особливими потребами.

У Львівській області в інтернаті для дітей з особливими потребами панує жахлива атмосфера. Тут працюють всього два педагога і один психолог, хоча цим дітям необхідно підвищена увага і допомога. Працівників скоротили, а решта отримуює мізерну зарплату, повідомляється в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Роздольський інтернат – це старовинний замок 1681 року, забутий на околицях Львівщини. Тут був жіночий монастир, потім будинок інвалідів. Але інвалідів вивезли ще далі, а сюди, подалі від людських очей, почали звозити цих дітей. Так будувалася радянська система – нормальні люди не повинні були бачити пекло так близько. Колись їх було 140, зараз – лише 80.

Діти в основному весь час лежать, практично не вчаться, тільки іноді грають. Вихователі люблять цих дітей, хоча отримують мінімальну зарплату. Для жителів цього містечка - ця робота теж гроші.

В Україні близько 50 таких закладів, в них близько шести тисяч молодих людей до 35 років, третина з яких – діти. Дитячі будинки-інтернати підпорядковуються не освітньому відомству, а Мінсоцполітики, і з часів незалежності не сильно змінилися. В інтернат без попередження відвідав уповноважений президента України з прав дітей Микола Кулеба. "Це тюрма", - сказав він про інтернат, побачивши, як живуть тут діти.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...