"Это припухшая безглазая нечисть, наслаждающаяся чужими страданиями...", - блогер

Сотні дітлахів, убитих в Сирії і Донбасі; тисячі знищених дорослих; зруйновані жебракуючі території ...

Про це у своєму блозі пише Олена Воронянська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"И особым десертом – наблюдение за страшным медленным угасанием непокорившихся Сенцова и Балуха.

Прямо вижу эту припухшую безглазую нечисть, наслаждающуюся чужими страданиями. Оно считает себя властелином мира, ведь к нему, преодолев брезгливость, обращаются все, для кого человеческая жизнь – драгоценность. Оно думает, что будет дергать за веревочки вечно. А я думаю – хотела бы наблюдать за его агонией? Как оно в мокрых штанах, пуская слюни, с ужасом будет вглядываться бесцветными глазками в темные коридоры, заполненные тенями тех, кого он погубил за долгие годы своей безнаказанности.

Пожалуй, нет, я слишком брезглива. Мне будет достаточно тысячи трехбуквенных на месте вяликой и ужасной страны вечного рабства. С тысячей пропускных пунктов к местам кормления. Мир гуманен. Но тени тех, кто умер за последние дни в жару во время перехода через Станицу, уже стоят в бесконечном коридоре. Ожидая…"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...