"Это пи*дец!" - російський комік про майбутнє РФ (відео)

Відомий російський комік-стендапер Ілля Соболєв спробував дати прогноз з приводу того, що буде відбуватися з Росією через десять років.

Ілля Соболєв

В інтерв'ю відомому відеоблогеру Юрію Дудю Соболєв прямо зізнався, що майбутнє РФ його лякає, передають Патріоти України.
"Каждый день я читаю новости и ни одна из них не про то, что что-то улучшилось. Каждая новость о том, что что-то уменьшилось, что-то сломалось, а что-то не получилось. Если смотреть из далека, то это идет уже долго. Я боюсь, что это будет продолжаться каждый день. Боюсь этого пи*деца", - говорить Соболєв.
Дивитися з 1.49.15:
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...