"Это империя, она пожирает народы": Військовий, який не зрадив Україну в Криму, про перемогу і не тільки (відео)

Микола до анексії Криму проходив службу на нині окупованому півострові. Після окупації перейшов до лав ЗСУ на материкову частину України і продовжив службу в зоні бойових дій на сході України.

Як говорить Микола: «У меня осталось много друзей, которые живут в Севастополе. И долго они не могли понять, как это так, что мы с ними воюем. Я объяснял, что я давал присягу, я солдат Украины», передають Патріоти України.

Згадує, що коли Росія захопила Крим, багатьом офіцерам і солдатам контрактної служби пропонували залишитися і прийняти присягу. «Начальство объясняло мне, что ничего сложного в этом нет. Ну что тут такого? Принял присягу, зарплата у тебя будет, паспорт гражданина России, а так - что ты будешь в Украине получать? И много кто пошел. И удивлялись - как я пошел служить за Украину. Они не понимают, что родились в этой стране. В этом и абсурд этой ситуации. Я воюю за свою землю, у себя дома…»
Солдат вірить, що коли-небуть ситуація зміниться, і вони прозріють. «Они еще верят в эту великую Россию. Россия – это империя, она пожирает малые народы. Но мы не малый народ, как бы они не крутили», - впевнений Микола.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...