"Только Трамп сможет "вытащить" украинских политузников из российских тюрем", - Фейгін

​Російський правозахисник запропонував українській владі змінити тактику переговорів зі звільнення українських політв'язнів в РФ.

При цьому Марк Фейгін вважає, що єдиним посередником, який може посприяти їх поверненню на батьківщину, може бути тільки президент США Дональд Трамп, який раніше приписав собі запобігання війни з Північною Кореєю, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

Він також пояснив, чому Трамп може прийняти таку пропозицію. Це можуть бути як раніше оприлюднені звинувачення президента США в зв'язках з «росіянами» і його бажання довести зворотне, а також «нарцисичне самозамилування».

«Власне радянських дисидентів теж звільняли Картер і Рейган. Тут нічого нового, логіка тут історична. Оскільки проблема українських політв'язнів - це проблема не двосторонніх відносин Росії і України, а цілком глобальна», - пояснив свою ініціативу Фейгін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...