"Только Трамп сможет "вытащить" украинских политузников из российских тюрем", - Фейгін

​Російський правозахисник запропонував українській владі змінити тактику переговорів зі звільнення українських політв'язнів в РФ.

При цьому Марк Фейгін вважає, що єдиним посередником, який може посприяти їх поверненню на батьківщину, може бути тільки президент США Дональд Трамп, який раніше приписав собі запобігання війни з Північною Кореєю, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

Він також пояснив, чому Трамп може прийняти таку пропозицію. Це можуть бути як раніше оприлюднені звинувачення президента США в зв'язках з «росіянами» і його бажання довести зворотне, а також «нарцисичне самозамилування».

«Власне радянських дисидентів теж звільняли Картер і Рейган. Тут нічого нового, логіка тут історична. Оскільки проблема українських політв'язнів - це проблема не двосторонніх відносин Росії і України, а цілком глобальна», - пояснив свою ініціативу Фейгін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Скрепи-стайл: Кремлівський пропаганд*н познущався в номері Навального над його отруєнням (відео)

вівторок, 29 вересень 2020, 0:18

На російському телебаченні продовжують знімати пропагандистські сюжети про отруєння російського опозиціонера. Кисельов на відео голиться в номері 239 Томського готелю Xander і розповідає, що його дружина відмовилася з ним їхати ‒ мовляв, "гидує". Далі,...

"Мade in Ukraine": В Україні створена лінійка нових "теплових" головок самонаведення для керованих ракет (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 0:08

Нові українські ГСНи вже замовляють іноземні компанії. Приватна компанія "Радіонікс" завершила розробку та виготовлення цілої лінійки нових оптичних головок самонаведення. Ця робота зайняла декілька років і здійснювалась за власні кошти підприємства. Н...