Томос для України: Радник Порошенка розповів про подальші кроки

Об'єднавчий собор буде скликаний найближчими днями.

радник президента України Ростислав Павленко

Схвалені на Синоді Вселенського патріархату пропозиції до статуту української православної церкви будуть передані єпископам. Вони на Об'єднавчому соборі повинні будуть розглянути статут і вибрати предстоятеля церкви. "Підготовлені хартії пристрої нової церкви, вони побудовані на основі томосу. Положення томосу заклали в основу цих пропозицій до статуту. Ці пропозиції будуть передані українським єпископам, які зберуться на Собор. Собор буде скликаний за пропозицією Патріарха Варфоломія вже найближчими днями. Цей Собор пройде в грудні в Києві. Буде розглянуто Статут Церкви з урахуванням цих пропозицій. Їхній сенс - це саме внесення положень томосу. Собор також обере предстоятеля церкви", – зазначив в ефірі ТСН радник президента України Ростислав Павленко, передають Патріоти України.

За словами чиновника, предстоятель повинен буде поїхати до Константинополя, відслужити спільно з Вселенським патріархом і там йому буде вручений томос. Саме тому цей документ зараз не показується, він непублічний. Тому що він є унікальним документом, який вручається один раз одній людині - предстоятелю незалежної церкви.

Розенко наголосив, що все відбувається в суворій відповідності з канонами православної церкви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Это пи*дец!" - російський комік про майбутнє РФ (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 9:00

Відомий російський комік-стендапер Ілля Соболєв спробував дати прогноз з приводу того, що буде відбуватися з Росією через десять років.

"Були явно спантеличені...": У Києві поліція зупинила Lamborghini за 650 000 євро на єврономерах (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 8:50

Існує думка, що поліцейські бояться зупиняти дорогі автомобілі через можливі "проблеми і неприємності", якими можуть загрожувати водії. Але, як показує практика, це не так. Нещодавно в Києві на бульварі Дружби Народів екіпаж патрульних зупинив один з н...