Тонни алкоголю і контрабандна ковбаса: Бойовик розповів про "свято ненажерливості та марнотратства"

В "дні зарплати в армії" в захопленому російськими військами Новоазовську починається "свято ненажерливості та марнотратства".

Про це російський найманець Анатолій Гелюх написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

"Дні зарплати в армії. Таксисти в Безіменному офігіли в край. Просить 300 мардо до Навозовська. Кажу, тільки якщо на своєму горбу понесеш, дам 300. Я того рот чих пих і шоби вони повиздихали", - скаржиться найманець.

"Починається свято ненажерливості та марнотратства. Весь місяць торгівля жила на останньому подиху - у людей грошей немає, цивільні з зарплатою 5-6 тис ледве зводять кінці з кінцями, пенсіонери з пенсією 2500 живуть впроголодь, народ економить на всьому. І ось, раптом, тисячі солдатів одночасно кинулися витрачати свої 15 тисяч рублів грошового забезпечення - за місцевими мірками, бабло! Роздаються борги, викупляються закладені ланцюжки та каблучки, скидаються на побори з ЗП офіцерам "на общак". Купується втридорога за свій рахунок форма, берци, запчастини на ремонт танків і БМП, паливо, папір, медикаменти. Купується палена горілка і контрабандна ковбаса, подарунки дружинам і дітям, ремонтуються машини, гроші течуть як пісок крізь пальці. У ці кілька днів живуть бакалії, стоматологи, базари, кафе і генделики, таксисти і повії, менти і комендачі , військторг, СТО, магазини побутової техніки. У бариг і спекулянтів - свято життя ", - написав Гелюх.

"Вкидання бабла в економіку Республік йде повним ходом. Діти благополучних військовослужбовців, які вдаються до крайніх заходів, взуваються і одягаються до школи, їдуть в Седово на моря, їдять фрукти. Молодняк змітає модні тактичні окуляри Okley made in Chine , які не витримують навіть пневматику на вильоті, полегшені берці і найдешевшу скляшку в паттерні "Російська цифра". Офіцерня тягне папір, картриджі для принтера, рамки А4, планшети, будматеріали. І все разом - алкоголь, декалітрами, кубометрами, тоннами", - резюмував російський найманець.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені встановили, що чоловіки по-іншому реагують на біль, ніж жінки

четвер, 21 лютий 2019, 5:45

Канадські психологи з Університету Макгілла в Монреалі прийшли до висновку, що чоловіки мають кращу больову пам'ять у порівнянні з жінками. Учасникам, віком від 18 до 40 років, прикладали до передпліччя гарячий предмет, температура якого поступово росл...

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...