ТОП найбільш незвичайних кордонів, які наочно демонструють політику держав (фото)

Політика - цікава штука, яка так чи інакше впливає на життя кожного з нас. Але сьогодні не про це. Сьогодні ми подивимося, як політика вплинула на межі різних держав.

І якщо ви очікуєте побачити тут кордони з традиційними КПП, то приготуйтеся здивуватися. Ці фотографії демонструють те, наскільки неймовірною і навіть абсурдною може бути політика держав щодо своїх кордонів. А також те, як сусідні держави вирішують одні й ті ж питання, передають Патріоти України.

Норвегія і Швеція

Нідерланди і Бельгія

Колишній Східний і Західний Берлін. Коли місто ще був розділений, в Східному Берліні використовували натрієві лампочки для освітлення вулиць, в той час як в Західному Берліні використовувалися в основному галогенні. Ця різниця видна досі.

Південна і Північна Корея. Вночі Північна Корея - чорніше чорного.

США (праворуч) і Росія (зліва). Острови Діоміда знаходяться по обидва боки від кордону між Росією і США. Незважаючи на те що російська острів знаходиться всього в 3,8 км від американського, він випереджає його на 21 годину за часом.

США (ліворуч) і Мексика (праворуч).

США і Канада.

При довжині 8851 км ця лінія позначає кордон між США і Канадою. Вона проходить через невелике містечко Дербі-Лайн, розрізаючи навпіл навіть будівлі.

Іспанія та Португалія. Португалія славиться своїми поганими дорогами.

Індія та Пакистан.

Яскраво-помаранчевий світло заливає прикордонну зону між цими двома країнами.

Весь кордон завдовжки майже в 2000 км видно з космосу.

Гаїті і Домініканська Республіка.

Гаїті практично не стежить за вирубкою лісів, так що її сторона кордону гола в порівнянні з охоронюваними тропічними лісами Домініканської Республіки.

Польща і Україна. Ці дві риби, створені дизайнером Ярославом Козіарой, символізують єдність і торгівлю між цими країнами.

Аргентина, Парагвай і Бразилія.

Китай і Макао. У Китаї правосторонній рух, а в Макао, тому що це колись була британська колонія, - лівосторонній. Це призвело до створення досить «звивистій» кордону, яка повинна підходити обом типам дорожнього руху.

Німеччина і Чехія.

Чехія, Німеччина і Польща зустрічаються біля річки.

Німеччина і Польща. Міст на річці Одра з Польщі до Німеччини був підірваний Червоною армією в 1945 році.

Венесуела, Бразилія і Гайана. Приголомшлива гора Рорайма позначає потрійний кордон, поділений серед цих трьох країн.

Іспанська і Британський Гібралтар.

Нідерланди і Бельгія. Бельгійська дорожня система - одна з найбільш часто використовуваних в світі, тому що по бельгійських дорогах часто їздять автомобілі в інші європейські країни. В результаті деякі бельгійські дороги практично стерлися.

Аргентина (зліва) і Бразилія (праворуч).

Водоспад Ігуасу вважається межею між цими країнами.

Бразилія (зліва) і Болівія (праворуч). Ця шокуюча межа показує різні рівні захисту тропічних лісів в країнах.

Німеччина і Чехія. Ця межа показує два досить різні підходи до боротьби з короїдом. Німеччина вирила і пересадила дерева, в той час як Чехія ... просто пустила все на самоплив.

Австрія і Словенія.

Іспанія та Марокко. Сеута - невеликий іспанський містечко, розташоване на північному узбережжі Північної Африки і оточений Марокко. Місто оточує висока стіна.

Гималайская межа між Індією і Пакистаном.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...