Торгувати вкраденим: Чиновники розкрили підступний "газовий" план Путіна в Криму

Окупанти запланували виставити на аукціон захоплені ними ділянки українських газових родовищ, розташовані неподалік від Криму.

При цьому продати віджате представники країни-терориста планують лише компаніям з російською участю не менше 50%.

Очільник міністерства природи РФ Сергій Донський в понеділок, 8 січня, заявив про те, що влада Росії схвалила законопроект про продаж "надр нерозподіленого фонду" на шельфі Азовського і Чорного морів, які розташовані неподалік від окупованого півострова, передають Патріоти України.

За словами російського чиновника, віджаті українські родовища газу віднесуть до "надр федерального значення". "Розробляти їх будуть тільки компанії з російською участю більше 50%, а рішення про оголошення аукціонів і передачі ліцензії за підсумками тендерів буде приймати уряд", - зазначив Донський.

Як відомо, Україна судиться в арбітражі через захоплення газових свердловин у власних морських зонах. Російські терористи захопили їх в 2014-му році.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...