Торгувати вкраденим: Чиновники розкрили підступний "газовий" план Путіна в Криму

Окупанти запланували виставити на аукціон захоплені ними ділянки українських газових родовищ, розташовані неподалік від Криму.

При цьому продати віджате представники країни-терориста планують лише компаніям з російською участю не менше 50%.

Очільник міністерства природи РФ Сергій Донський в понеділок, 8 січня, заявив про те, що влада Росії схвалила законопроект про продаж "надр нерозподіленого фонду" на шельфі Азовського і Чорного морів, які розташовані неподалік від окупованого півострова, передають Патріоти України.

За словами російського чиновника, віджаті українські родовища газу віднесуть до "надр федерального значення". "Розробляти їх будуть тільки компанії з російською участю більше 50%, а рішення про оголошення аукціонів і передачі ліцензії за підсумками тендерів буде приймати уряд", - зазначив Донський.

Як відомо, Україна судиться в арбітражі через захоплення газових свердловин у власних морських зонах. Російські терористи захопили їх в 2014-му році.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...