Торги тривають: Стало відомо, чого хоче МВФ від України в обмін на новий транш

За словами глави Мінфіну, Київ повинен запустити кілька ключових реформ.

Олександр Данилюк

Країні необхідно запустити роботу антикорупційного суду і розпродати ряд великих держпідприємств для отримання нових кредитів від основного українського кредитора - Міжнародного валютного фонду (МВФ), - заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передають Патріоти України.

«Те, що треба було зробити для отримання наступного траншу, - це досить непрості реформи ... І саме через це і є певна затримка в часі. Наприклад, те ж створення Антикорупційного суду - це насправді одна з найскладніших змін, і вона повинна статися правильно. І тому, навіть якщо ми трохи втратили часу, головне, щоб ми нарешті отримали правильний, незалежний, ефективний антикорупційний суд», - сказав глава Мінфіну в інтерв'ю радіо «Голос Америки», коментуючи підсумки своєї поїздки в США.

Як зазначив Данилюк, те ж саме стосується і інших вимог МВФ до України. «Що стосується прийняття закону про приватизацію. Від того, яким буде цей закон, залежить, буде у нас прозора приватизація або не буде. І тому краще в трошки більше часу вкластися, щоб це був якісний законопроект, щоб на його базі проходила приватизація, ніж зараз поспішати з прийняттям відповідних законопроектів, щоб потім не було довіри до цього процесу», - розповів міністр, додавши, що з реалізацією цих завдань затягувати не можна.

За його словами, мова не йде про те, що українська влада може чекати ще місяць-два-три, «потрібно досить швидко рухатися». «Тобто президент подав закон про створення Антикорупційного суду ... Потім закон про приватизацію - він уже готовий. І інші реформи зараз на стадії, коли їх треба приймати, швидко приймати. І це відкриє нам шлях до наступного траншу», - підкреслив чиновник.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...