"Товарищи латыши, граница России нигде не заканчивается!": У Латвії в день виборів зламали соцмережу

У Латвії 5 жовтня у день парламентських виборів хакери зламали соціальну мережу – при спробі зайти на сайт звучить російський гімн, з'являються російський прапор і фотографії з президентом Путіним і "зеленими чоловічками".

Представник Draugiem Group Яніс Палкавніекс підтвердив, що на сайт Draugiem.lv була здійснена кібератака, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Товариші латиші, це стосується вас. Кордон Росії ніде не закінчується. Рускій мір може і повинен об'єднати всіх, кому дороге російське слово і російська культура, де б вони не жили, в Росії або за її межами", – йдеться на сайті, який зламали хакери.

В даний момент діяльність порталу припинена на декілька годин.

Зазначимо, що користувачі з Латвії також підтверджують хакерську атаку у Twitter.

Джерело: Delfi
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...